Звіт Правління відділення НПУ в м.Києві за 2015 рік

Шановні колеги!

Закінчився 2015 рік і ми маємо звітувати про свою роботу.
Коротко нагадаю які плани ми перед собою ставили і що встигли виконати.

1. Планували провести звірку членів для встановлення дієвої комунікації та побудови сайту.

Завдання  не виконано, створено тільки сайт. Причина, зволікання спеціаліста НПУ з доступу до бази даних та його мобілізація.

2. Мали сформувати команди помічників з якими ми мали реалізовувати свої плани.

Мені здається, що завдання не виконано (звірка членів НПУ не проведена).

3. Прийняли рішення про фінансування поїздки Ричок Руслани Миколаївни на нотаріальну олімпіаду до міста  Мшана Дольна (Польща) за умови наявності коштів. Кошти є. Фінансування не проведено, рішення не виконане. Причина від Ричок Р.М. так і не надійшла заява про надання матеріальної допомоги, не надано ідентифікаційний номер для проведення виплат та утримання податків.

4. Повели анкетування серед членів правління (відповідальні Сидоренко).

5. Провели анкетування серед нотаріусів Києва (відповідальні Сидоренко, Вірун).

6. Створили і підтримуємо сторінку відділення в ФБ.

7. Створили та підтримуємо сайт відділення.

8. Створено та підтримується в актуальному стані публічний доступ о надходжень та видатків відділення.

9. Отримано на рахунок відділення 216153,31 грн., використано 171435,35 грн., в тому числі на проведення семінарів 169200 грн., 678,15 грн. – послуги банку, 1453 грн. – послуги хостінгу та плата за доменне ім’я, залишок  коштів на рахунку 44720,96 грн.
Створено та підтримується публічний доступ до сплати членських внесків нотаріусми Києва.

10. Створено та підтримується публічний доступ до рішень правління.

11. Створено і діє голосовий сервіз за допомогою якого можемо проводити аудіо конференції. Створена повноцінна інструкція і навчальне відео з встановлення програми голосового сервісу. Створена база для проведення аудіо семінарів, круглих столів, колоквіумів у зручний для нотаріусів спосіб не виходячи з свого офісу.

12. За  звітний період (10 місяців) зроблено 38 розсилок  нотаріусам Києва з інформуванням по актуальним питанням роботи (кількість нотаріусів які їх читають 450-550).

13. Спільно з ТОВ «Науково-експертний інститут Нотаріальної  палати України» проведено 8 одноденних семінарів з підвищення кваліфікації з видачею свідоцтва про підвищення кваліфікації.

14. Спільно з Головним територіальним  управлінням юстиції  у місті Києві проведено 2 круглих стола з обговорення проекту Закону України “Про державну реєстрацію речових прав та їх обтяжень” та застосування новел в практиці.
15. Проведено робочу зустріч з керівництвом департаменту нотаріату та ДП «Національні інформаційні системи»  з питання несанкціонованого доступу до ДРРП під паролями та логіками нотаріусів за результатом якої підготовлено та розіслано нотаріусам України інформаційний лист з алгоритмом дій нотаріуса у разі виявлення фактів несанкціонованого доступу до ДРРП  то зразки заяв до правоохоронних органів з цього приводу;

16. Нотаріуси відділення приймали активну участь у спортивних заходах, які організовувала НПУ (міжнародна олімпіада, нотаріальна спартакіада, змагання з футзалу);

17. Роботи нотаріусів відділення прийняли участь у Всеукраїнській виставці творчості нотаріусів приуроченої до Дня нотаріату на сайті НПУ;

18. За період роботи правління підготовлено аналітику зі сплати членських внесків, вона розсилалась нотаріусам Києва, як результат кількість нотаріусів, які не мають заборгованості зі сплати членських внесків збільшилась у 7 раз з  39 нотаріусів  на початок роботи правління  до 281 на кінець року;
19. За період роботи  Правління ми не досягли 100% сплати членських внесків членами Правління.
20. Рішенням Ради НПУ було вирішено не святкувати  День нотаріату, зусиллями членів НПУ святкування відбувалися,  але це не можна віднести до заслуг Правління, як і святкування Нового року та організований виїзд на відпочинок до «Голд фіш клаб», хоча самі заходи мені сподобались набагато більше ніж все що зроблено правлінням. Відпочинок є відпочинок.
21. За звітний період надійшло 10 скарг. (Хижняк, Войтовський, Руденко, Рибалко, Змієвська, Драна, Пивоваров, Суперфін, ПриватБанк, Донченко, Бовблан, Клименко, Шпитьковська) та 2 звернення. Якщо звернення вимагали негайних дій та допомоги вона була своєчасно надана. Якщо звернення не вимагали втручання відділення НПУ в допомозі було відмовлено.
22. Член Правління відділення Рижкова С.С. в порядку надання допомоги та захисту нотаріуса прийняла участь з розгляді судової справи про визнання заповіту не дійсним.
23. Головою відділення прийнято участь у 4-х судових засіданнях, два адміністративного суду  та 2-х апеляційного суд у справі Павлова Л.М. проти НПУ.
Така загальна картина нашої роботи. Пропоную визнати роботу правління за 2015 рік задовільною та затвердити звіт Правління.