Увага семінар “Контроль у сфері державної реєстрації”

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Оголошується реєстрація за посиланням: http://anketa.vnpu.kiev.ua на семінар за програмою “Підвищення професійного рівня та кваліфікації нотаріуса”, який відбудеться 23 лютого 2018 року (пятниця) з 13-30 до 16-00.

Місце проведення семінару: місто Київ, вул. Володимирська, буд. 55, великий конференц-зал НАН України, 2 поверх.

План семінару:

  1. Узагальнення проблемних питань, які виникають при здійсненні контролю у сфері державної реєстрації.
  2. Захист робочого місця нотаріуса. Нові виклики в сфері кіберзлочинності.
  3. Типологія кіберзагроз та ефективні заходи протидії. Технічна «профілактика» робочого місця спрямована на недопущення «злому» ключів доступу до реєстрів.
  4. Технічні труднощі при проведенні реєстраційних дій та засоби їх подолання з метою уникнення відключення від доступу до реєстру за технічні помилки під час моніторингу реєстраційних дій.

Доповідач: КОЗАЄВА НАТАЛІЯ МИХАЙЛІВНА, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу, голова Комісії НПУ з питань запобігання та протидії кіберзлочинності.

За результатом підвищення кваліфікації Нотаріальною палатою України буде видане Свідоцтво про підвищення кваліфікації.

Участь у семінарі є безкоштовною для нотаріусів, які не мають заборгованості станом на 06 лютого 2018 року по сплаті членських внесків до Нотаріальної палати України.

Відповідальна особа за проведення семінару: ГОЛЯЧЕНКО МАРІЯ ВАСИЛІВНА, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу.