Енциклопедія нотаріату від А до Я

Шановні колеги!

Нотаріальна палата України організовує серію безкоштовних майстер-класів для нотаріусів «Енциклопедія нотаріату від А до Я».

Запрошуємо усіх нотаріусів до участі! Програма майстер-класів надзвичайно насичена та цікава, охоплює важливі для нотаріусів теми, передбачає інтерактивне спілкування із провідними експертами, цікавий та корисний обмін досвідом.

Мета заходу – напрацювання єдиної нотаріальної практики, надання нотаріусам, які розпочинають свою нотаріальну діяльність, методичної та практичної допомоги,  а нотаріусам з досвідом – можливість поглибити свої знання.

Майстер-класи відбудуться 20, 21, 22 та 23 листопада за адресою: вул. Кіото, 21, Київський національний торговельно-економічний університет, корпус Д (2-й поверх, актова зала).

За бажанням нотаріус може зареєструватися як на усі дні майстер-класів, так і обрати окремі дні.

Попередня реєстрація на майстер-класи – обов’язкова. Учасникам видаються сертифікати про підвищення кваліфікації.

Детальна програма та умови участі опубліковано на сайті НПУ за посиланням http://npu.org.ua/news/masterclasses/

Прошу вас у найкоротші терміни донести дану інформацію до відома нотаріусів, які працюють у ваших областях.

Це дозволить нотаріусам, яким з певних причин ще не відомо про вказаний захід, вчасно зареєструватися та заздалегідь організувати свою поїздку до Києва.

За додатковою інформацією щодо заходу, будь ласка, звертайтесь до Апарату НПУ за тел.: +380 (44) 230-72-88, e-mail: office@npu.org.ua.  Контактна особа – Світлана Халаменда.

З повагою

президент НПУ Володимир Марченко