Нотаріат проти корупційних та рейдерських схем

Шановні колеги!

У зв’язку з критичною ситуацією для професійної діяльності нотаріуса, пов’язаною зі змінами у сфері державної реєстрації, які негативно впливають на професію та є загрозою правам людини і громадянина, верховенству права й демократії, Рада НПУ своїм рішенням від 14 лютого 2019 року підтримала проведення акції мирного зібрання нотаріусів України та утворила оргкомітет.

На виконання рішення Ради НПУ оргкомітетом прийнято рішення про проведення акції мирного протесту 25 лютого 2019 року о 10:00 год.  в м. Києві, біля будівлі Кабінету Міністрів України за адресою  вул. Грушевського, 12/2.

Враховуючи вищевикладене, просимо голів відділень здійснити необхідні заходи з організації участі всіх бажаючих нотаріусів відділення, в тому числі членів правління, в акції (за рекомендованою квотою не менше 1 від 20 нотаріусів згідно рішення Ради НПУ).

НПУ потребує підтримки з боку її членів. Разом ми єдина команда!

Наголошуємо, що акція не містить політичного підтексту!

Мета акції – усунення штучних перешкод у здійсненні нотаріальної діяльності, вдосконалення законодавства України згідно вимог міжнародних стандартів, положень Угоди про асоціацію з ЄС, нормативних документів Міжнародного союзу нотаріату, зупинення корупції та наведення порядку у сфері  державної реєстрації, як основного чинника рейдерства.

 

З повагою

Перший віце-президент                                                       Ольга Оніщук