Увага! Розсилка листів з прихованими вірусами

Шановні  колеги! Щойно отримали термінову інформацію, про те що нотаріуси Києва отримують протягом тижня листи, від відділу нотаріату, які, насправді, не відсілалися на адреси нотаріусів. У ході спілкування виявилось, що державні нотаріуси ще раніше отримували листи, які мають приховані віруси та не відправлялись відділом нотаріату. Наші колеги отримали зовсім різні електронні листи, хтось зовсім не отримав. Виявилось, що поштові скриньки відділу нотаріату було зламано хакерами.
Просимо вас, спокійно та розсудливо сприйняти цю інформацію, перевірити свої робочі місця, викликати спеціалістів для видалення вірусів та їх наслідків. Перш за все, необхідно перевірити ваші дії у ДРРП на наявність невідомих вам заяв та реєстраційних дій. Заборонено залишати ключ доступу до реєстру у компьютері. Головне, повторюємо це знову і знову, наполягаємо на тому, щоб ви не використовували компьютери з реєстрами для отримання електронних листів.

У разі наявності на пошті електронних листів з сумнівним змістом прохання повідомити Голову відділення за телефоном +380503300995

Гарних усім вихідних, будьте уважні!

Голова відділення      Наталія Козаєва