Збори нотаріусів м.Києва

22 січня 2020 року відбулися загальні збори нотаріусів міста Києва.
На зібрані були Присутні Президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко, Директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Кирилюк Д.В., Начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Міненко К.В., Начальник Управління нотаріату Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) Нестеренко В.І.
Присутні нотаріуси мали можливість обговорити проблемні аспекти діяльності нотаріату та перспективи його розвитку, в тому числі щодо запровадження Е-нотаріату та електронного документообігу, розширення повноважень нотаріусів, перехід нотаріату на саморегулювання.
Начальник Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції Кирило Міненко розповів про впровадження новацій із вдосконалення системи нотаріату в Україні. Директор Департаменту нотаріату та державної реєстрації Кирилюк Д.В. звернув увагу на роботу нової Колегії, яка розглядає скарги на дії та рішення державних реєстраторів.
Президент Нотаріальної палати України Володимир Марченко, звернув увагу присутніх на необхідності неухильного дотримання всіма членами НПУ своїх прав та обов’язків, сприяти позитивному іміджу професії та розвитку її самоврядування.
Окремо було обговорено необхідність належного виконання рішення З’їзду нотаріусів України та Ради НПУ щодо придбання приміщення, для розміщення офісу центрального апарату НПУ і відділень м. Києва та Київської області.
Також Київським відділенням нотаріальної палати були відзначені кращі приватні та державні нотаріуси за різними категоріями.
Однак, у зв’язку з відсутністю кворуму на зібранні, присутні нотаріуси не змогли прийняти рішення з питань порядку денного.
Тому, у відповідності до п.3.2. Типового положення про Відділення Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (в редакції від 20.04.2018 р.) та Положення «Про порядок проведення загальних зборів нотаріусів міста Києва шляхом дистанційного електронного голосування» (затвердженого рішенням Правління Відділення НПУ в м. Києві, протокол №9 від 25.08.2016 року) найближчим часом, Правлінням Відділення НПУ у м. Києві буде розглянуте питання про проведення загальних зборів нотаріусів міста Києва шляхом дистанційного електронного голосування.
Електронне голосування проводиться за допомогою програмного забезпечення створеного Нотаріальною палатою України. Кожен нотаріус, який особисто надав відділенню Нотаріальної палати України в м. Києві свою електронну адресу шляхом заповнення форм реєстрації на заходи, які проводяться відділенням НПУ в м. Києві отримає на свою електронну адресу лист з посилання на сторінку сайту де буде розміщено захищений електронний бюлетень.
Якщо Ви не надавали свою електронну адресу чи вона змінилася – для участі в електронному голосуванні просимо надіслати правлінню Відділення на електронну адресу npu.kyiv2020@gmail.com до 20 год. 00 хв. 29.01.2020 інформацію про Вашу електронну адресу з зазначенням прізвища, імені, по батькові.
На електронне голосування будуть передані наступні питання:
1. Затвердження Звіту Правління відділення Нотаріальної палати України в місті Києві про свою роботу за 2019 рік
2. Вибори члена ради НПУ від міста Києва. (кандидатури обговорені на зібранні)
3. Про участь відділення НПУ в м. Києві в цільовій програмі по придбанню приміщення для розміщення НПУ (кандидатури обговорені на зібранні, Ірина Петрова, Войтовський Валентин Войтовський).
4. Вибори делегатів на черговий з’їзд НПУ (кандидатури обговорені на зібранні).