Результати дистанційного голосування

Шановні колеги!

Завершилось дистанційне голосування

кількість надісланих бюлетенів – 1459

кількість нотаріусів, які взяли участь у голосуванні – 562

  1. Затверджено звіт правління за 2019 рік.

Результати голосування:

За – 436 ;    Проти – 41;    Утримались – 25.

          2. Вибрано члена Ради НПУ

Результати голосування:

Войтовський Валентин Сергійович    ЗА – 287

Петрова Ірина Григорівна  ЗА – 223

             3. Про участь відділення НПУ в м. Києві в цільовій програмі по придбанню приміщення для розміщення НПУ

Результати голосування:

ЗА – 380          ПРОТИ – 63          УТРИМАВСЯ – 80

           4. Обрано делегатами на черговий з’їзд НПУ

Результати голосування:

ЗА – 498          ПРОТИ – 22          УТРИМАВСЯ – 29

1. СИДОРЕНКО АНДРІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
2. БАБЕНКО ВІКТОРІЯ ВІКТОРІВНА
3. ЛЕОНТЬЄВ ГЛІБ ОЛЕГОВИЧ
4. ГОЛЯЧЕНКО МАРІЯ ВАСИЛІВНА
5. СОВРАС ОЛЕНА ЮРІЇВНА
6. ШАПЧЕНКО МАРІЯ ІВАНІВНА
7. ВАЛІГУРА ГАННА ВАЛЕРІЇВНА
8. ВЕРПОВСЬКА ОЛЕНА ВОЛОДИМИРІВНА
9. ОСТАПЧУК НЕЛЯ ВІКТОРІВНА
10. РИЧОК РУСЛАНА МИКОЛАЇВНА
11. ПШЕНИЧНА ВІКТОРІЯ РОМАНІВНА
12. САВЕЛЬЄВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
13. КИЯНИЦЯ ЛІНА ВОЛОДИМИРІВНА
14. РИЖКОВА СВІТЛАНА СТАНІСЛАВІВНА
15. КИЯНИЦЯ АЛЛА ФЕДОРІВНА
16. ПЕСТИЧ ЛАРИСА ВАСИЛІВНА
17. ЛЕОНЧУК ІРИНА АРКАДІЇВНА
18. СОБОЛЄВ ДМИТРО ВОЛОДИМРОВИЧ
19. БАЦУЦА АННА БОРИСІВНА
20. СЕРГЄЄВА-КОЖУХОВСЬКА НАДІЯ ВІКТОРІВНА
21. БОРКІВСЬКИЙ АНДРІЙ ВІКТОРОВИЧ
22. ПЕТРОВА ІРИНА ГРИГОРІВНА
23. ВАЩЕНКО ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
24. ЯЦИНО КАТЕРИНА СЕРГІЇВНА
25. МЕДИНСЬКА НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
26. КАРА ВІТАЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ
27. ДЯЧЕНКО ОКСАНА ГРИГОРІВНА
28. ГАЛАГАН ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА
29. ЛІГУН АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
30. ХАНІНА АННА ВАСИЛІВНА
31. СНІЦАРЕНКО ГАННА ОЛЕКСІЇВНА
32. ДОНЧЕНКО ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
33. ТАРАСЮК ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
34. РЯБОВА ІРИНА ГЕННАДІЇВНА
35. ГАСС ВІКТОРІЯ ЮРІЇВНА
36. КОНОВАЛОВА ОЛЕНА ОЛЕКСАНДРІВНА
37. КУЛИКОВСЬКА ТЕТЯНА ВІКТОРІВНА
38. КЛИМЕНКО СВІТЛАНА ЮРІЇВНА
39. ТЕСЛЕНКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
40. ПАСІЧНИК СВІТЛАНА ГРИГОРІВНА
41. КОСЕНКО ОЛЕНА ВЛАДИСЛАВІВНА
42. СОКОЛОВ ОЛЕКСАНДР ЄВГЕНОВИЧ
43. ЮР-КАПІНОС АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ
44. СОЛОШЕНКО АНДРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ
45. ТІМОНОВ ЄВГЕНІЙ ІГОРОВИЧ
46. КРИВОРУЧКО ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
47. ЧЕРНИШ МАРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
48. СИБІГА САБРІНА ЕГЛЕРІВНА
49. ЧЕРЛЕНЮХ ЛЮДМИЛА ВАСИЛІВНА
50. ЗУБКОВА ОЛЕНА ЄГОРІВНА
51. ГОЛУБНИЧА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
52. ДІБРОВА ОЛЬГА СЕРГІЇВНА
53. БОВБАЛАН НАДІЯ РОСТИСЛАВІВНА
54. ОЛОФІНСЬКИЙ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
55. ГРУЩИНСЬКА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
56. ЛЮБАРСЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА
57. КОСИНСЬКА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
58. ПОДАВАЛЕНКО МАРІЯ СЕРГІЇВНА
59. ПЕТУТІНА ЮЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
60. ХМАРСЬКА ЛАРИСА МИКОЛАЇВНА
61. ВАСЬКО АЛЬБІНА ВАСИЛІВНА
62. ПАШКОВЕЦЬ ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
63. ДУБЕНКО КАТЕРИНА МИКОЛАЇВНА
64. ДУЛЬСЬКА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА
65. ГОЛОВАТЕНКО ОКСАНА ВАЛЕРІЇВНА
66. СТЕПАНЕНКО ДМИТРО ВАСИЛЬОВИЧ
67. КУХТЕНКО ТЕТЯНА АНАТОЛІЇВНА
68. ІЦЕНКО ОКСАНА ГРИГОРІВНА
60. ТЕУТУ ЄВГЕНІЯ ПАВЛІВНА
70. ПЕТРОВА ТЕТЯНА МИКОЛАЇВНА
71. САДИХОВА ЛЮДМИЛА СЕРГІЇВНА

РЕЗЕРВ:
1. ПРОКУДІНА ВЛАДИСЛАВА ВІКТОРІВНА
2. ПІДДУБНА СВІТЛАНА ПИЛИПІВНА
3. ПОЛІЩУК ОЛЕНА ЮРІЇВНА
4. ЗАБІГАЙЛО ЛЮДМИЛА ПЕТРІВНА
5. КАМІНСЬКА ІННА МИХАЙЛІВНА
6. ТКАЧЕНКО ВІКТОРІЯ ЛЕОНІДІВНА
7. МАРІНІЧЕНКО ОЛЕНА СЕМЕНІВНА
8. МАЛЯРЕНКО СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
9. МАТЮХОВА ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
10. СНІГОВА КАТЕРИНА ВАСИЛІВНА
11. КАРАБАЗОВ СВЯТОСЛАВ ВІКТОРОВИЧ
12. КУДІНОВА ОЛЕКСАНДРА АНДРІЇВНА
13. БЕРДЕС МАКСИМ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
14. ЯКИМЕНКО ВАЛЕНТИНА ОНИСИМІВНА