Про наш спортивний рух

Сьогодні ми порушимо традиції, наш черговий випуск YouTube каналу виходить не в будні, в суботу ввечері, з метою принести вам усім задоволення, насолоджуючись знайомством з «позакласним» життям нотаріусів, Нотарільноі палати. Ми давно мріяли зробити такий фільм «про це», про наш спортивний рух! В цьому фільмі нам хотілося стати ближчими до вас, відкрити завісу неприступності висококваліфікованих юристів у серйозних офісах, продемонструвати вам, чим ми живемо, що нас об’єднує, крім нотаріату, наскільки ми дружні, наскільки міцні наші невидимі зв’язки. Нотаріуси України, об’єднані у професійне співтовариство Нотарільна палата, давно є міцним, дружним, злагодженим колективом. Як нікому іншому нам підходить прислів’я: « Один за всіх і всі за одного».
Про нашу спортивну збірну можна говорити безкінечно, історії та пригоди за довгі роки участі у змаганнях, міжнародних олімпіадах цікаві, іноді комедійні, наповнені великою любов’ю до нотаріату, спорту, до нашого колективу, це історії про тих, на кого завжди можна покластися, хто ніколи не підведе, кому можна довіряти в наш непростий час.
Не можемо не згадати добрим словом про Володимира Марченко, який підтримує цей рух і, як Президент НПУ, є незмінним учасником та ідейним натхненником усіх заходів. Не буду зараз перераховувати в цій передмові до ролику усіх організаторів зазначеного руху, учасників та натхненників, так як на це не вистачить посту, а потрібно сідати за написання книги, як мінімум повісті про цих небайдужих, активних людей. Але я буду намагатися вам їх показати в цьому фільмі, постараюсь ні про кого не забути!
Українська спортивна збірна НПУ давно перейшла за рамки участі у змаганнях. Наша переспективна збірна з футболу давно бере участь та отримує перемоги на міжнародних змаганнях по футболу серед юристів.
В минулому році ми почали новий рух, відкрили нові горизонти. Вперше провели UkraineNotaryGame. Захід міжнародного масштабу! Це була тяжка та колосальна робота, тривала підготовка і як результат- бездоганний, унікальний для нашої країни захід. Усі наші колеги отримали можливість взяти в ньому участь. Кожен регіон нашої країни був представлений своєю нотаріальною командою. Зі сльозами щастя на очах ми закривали Ігри 2019!
З нетерпінням чекаємо Ігри 2020! Ми маємо надію, що COVID – 19 не стане перешкодою та Ігри відбудуться!
Всім міцного здоров’я, приємного перегляду! Переходьте за посиланням на YouTube канал, підпишіться на наш канал, не лайкайте, а подаруйте ❤️цьому фільму та його учасникам!

Фільм:
https://youtu.be/QhlpnpOVc0Y