Придбано офіс для відділення НПУ в м.Києві

Шановні нотаріуси м. Києва вітаємо вас всіх з довгоочікуваним придбанням офісу для Київського відділення НПУ! Ми придбали 50 кв.м разом з приміщенням, яке купила НПУ для центрального апарату. Разом ми зайняли практично весь поверх.

Приміщення офісу знаходяться у житловому комплексі Edeldorf, якій розташований в самому центрі Києва – в аристократичному районі Царське село. Тиша та спокій паркової зони поєднуються тут з безпосередньою близькістю до ділового та культурного центру столиці.

Печерський район – не лише центральний та найпрестижніший район Києва, це також дивовижні краєвиди та величезна кількість зелених насаджень. З вікон своїх квартир мешканці Edeldorf зможуть милуватися Печерськими пагорбами, Дніпром, Києво-Печерською Лаврою, краєвидами Ботанічного саду та монументом Батьківщині-матері.

Розвинена інфраструктура району забезпечить всі потреби, а завдяки близькості ключових транспортних магістралей нотаріуси зможуть легко дістатися до різних районів Правого та Лівого берегу, вокзалу та аеропортів.

Здача в експлуатацію 2022 рік.

За посиланням можна передивитись хід будівництва станом на 01.02.2021 рік :