Звернення Голови відділення – Натальї Козаєвої

Друзі, вже минуло 2 роки та підходить до завершення термін моєї каденції на посаді Голови Відділення Нотаріальної палати України в місті Києві!
Це були круті 🚀 2 роки у моєму житті!! Робота була складною, останній рік нам з правлінням довелося працювати в умовах карантину, який і досі стримує всіх нас.
Але Правлінню вдалося зробити дуже багато гарних справ🙂. Не маю наміру перераховувати все, що зроблено, тому що усі звіти та протоколи правління доступні на нашому сайті: https://vnpu.kiev.ua/.
Незабаром на сайті відділення ми повідомимо дату та місце зборів, як тільки це стане можливе в умовах локдауну та карантину.
Дорогі мої колеги та друзі, я дуже вдячна всім за підтримку та допомогу, за критику та поради, за все те – чому ви навчали мене протягом цього часу, а мені було та є чому навчатися.
Хочу подякувати членам правління за їх роботу, ви дійсно крута команда, з якою як то кажуть, я впевнено пройду крізь вогонь та воду 🦹‍♀️😂, окремо хочу висловити повагу Viktoriia Babenko, ти чудова людина, найкращій заступник про якого можно мріяти керівнику❤️!
Надайте будь ласка відгуки у коментарях щодо моєї праці (хочу знати над чим потрібно працювати👩🏼) та праці членів нашого правління ( їм теж потрібно знати на що звернути увагу у майбутньому‼️) 🥰🔽!
А також дайте поради для наступного нашого обранця, яким ви бачите нового Голову відділення НПУ в м.Києві!
Також прошу надати пропозиції чи має хтось з Вас намір спробувати попрацювати в правлінні, або кому ви пропонуєте долучитися до цієї праці.
Просимо Вас уважно слідкувати за каналом телеграм відділення, за новинами сайту та своєчасно надати правлінню інформацію щодо вашого бажання на участь у виборах на посаду Голові відділення НПУ у м. Києві та/або бути у складі Правління!