Ukrainian Notary Games 2021

Шановні кияни!

 9-11 вересня 2021 року в місті Дніпро в черговий раз пройдуть спортивні змагання  міжнародного рівня! Відділення НПУ міста Києва збирає команду спортсменів, які будуть гідно представляти Київ  та Україну на цьому заході. Остаточне формування команди Києва має бути завершене 01.06.2021 року. Якщо Ваш помічник  займається спортом, також з радістю запрошуємо в нашу команду. Хочемо зазначити, що в цьому році передбачений командний залік! Ми, впевнені, що Київ привезе додому ЗОЛОТО, бо ми найбільша команда серед усіх областей України та іноземних команд, що вже подали заявку на участь!

 Основна локація проведення спортивних змагань

Ukrainian Notary Games (UNG):

Спортивно-розважальний комплекс «Bartolomeo» BestRiverResort

 Адреса: вулиця Набережна Перемоги 9Б, м. Дніпро, 49000, Україна

I. ПРОГРАМА ЗАХОДУ

 Церемонія відкриття, усі заявлені види спорту (крім тенісного турніру, бадмінтону і забігу с перешкодами Race Nation), зустрічі у форматі круглого столу / конференції / брейк-кава будуть проходити на території спортивно-розважального комплексу «Bartolomeo» BestRiverResort.

 Крім спортивних змагань, в ході проведення UNG будуть організовані зустрічі в форматі круглого столу і / або конференції та / або брейк-кави, метою яких буде спілкування на актуальні теми нотаріальної професії. Спікери заходу – керівники апарату НПУ і авторитетні представники нотаріальної професії.

ВАЖЛИВО!!!

Нотаріуси, які відвідують вказані зустрічі отримують сертифікати підвищення кваліфікації, відповідно, вартість проживання та квитків зможуть відобразити в податковій звітності, як витрати.

 Четвер – 9 вересня 2021 року

Прибуття команд;

Груповий етап футбольного турніру Notary football Cup;

Турніри з тенісу (жіночий/чоловічий).

Пятниця, 10 вересня 2021 р.

 09:30 – урочисте відкриття UNG-2021;

10:00 – 19:00 – перший день змагань;

16:00 – 18:00 – проведення круглого столу на тему: «тема круглого столу уточнюється»;

19:00 – вільна програма.

Субота, 11 вересня 2021 р.

07:00 – 8:00 – сніданок готелі;

8:00 – 10:00 – проведення практичного семінару – тренінгу (тема тренінгу уточнюється);

09:30 – виїзд на локацію проведення другого дня змагань*

18:00 – закриття UNG, святковий банкет.

* На третій день змагань команда організаторів UNG, спільно зі своїми партнерами по проведенню UNG – 2021, командою Race Nation (Гонка Націй), готує трасу довжиною 3,5 км з новими перешкодами. Цей унікальний забіг з перешкодами, організований спеціально для учасників Ukrainian Notary Games – 2021, буде проходити на свіжому повітрі по пересіченій місцевості в спеціально обладнаному місці на березі Дніпра. Той, хто не має бажання брати участь у змаганнях, зможе гарно провести час в якості вболівальників.

Забіг пройде в форматі команд по 5 осіб (обов’язково в команді повинна бути хоча б одна жінка). Всі члени однієї команди стартують разом і протягом всієї траси допомагають один одному долати перешкоди. Кількість команд від однієї області не обмежена.

УВАГА!!!! Забіг Race Nation в цьому році забіг буде мати дві категорії. Перша – це категорія “я вже переміг” Друга – це категорія “Masters” головна різниця це суддівство. Якщо в першій категорії воно буде лояльне до проходження траси та перешкод, в тому числі й до виконання бурпі, то в категорії Masters буде все професійно та чітко. Головна нагорода буде розігруватися в категорії Masters. В категорії команд “я вже переміг” буде спеціальна нагорода від команди організаторів за креативність (костюми та/або форма команди інший творчий підхід у проходженні траси)

II. ПЕРЕЛІК СПОРТИВНИХ ДИСЦИПЛІН, ЩО БУДУТЬ ПРЕДСТАВЛЕНІ на UNG :

міні футбол (Notary football Cup, формат гри 5х5, поле зі штучним покриттям, м’яч – розмір 4);

– великий теніс (індивідуальні змагання серед чоловіків / жінок, міксти – пара чоловік / жінка)

– настільний теніс (індивідуальні змагання серед чоловіків / жінок);

– бадмінтон (індивідуальні змагання серед чоловіків / жінок, міксти – пара чоловік / жінка);

– пляжний волейбол;

– шахи;

– шашки;

– силові види – підняття гирі (чоловіки), підняття гантелі (жінки);

– стрілецькі дисципліни (спортивний лук, арбалет, пневматична рушниця);

– спорт для всіх – «кидки в баскетбольну корзину»;

– заплив 100 метрів на «відкритій воді»  ;

– забіг з перешкодами – Race Nation (Гонка Націй).

УВАГА!!!! Новина! Додано в останній день змагань кулінарний конкурс. Подробиці зараз не розкриваємо, готуємо всі умови конкурсу. Команда організаторів запрошує шеф повара, неодноразового переможця конкурсів на приготування страв на мангалі та шашлику. Вже зовсім скоро всі умови проведення кулінарного конкрусу ми оголосим для всього загалу. Поки тримаємо інтригу.

III. ПОДАЧА ЗАЯВКИ

Заявку на всю команду подає її капітан (представник).

IV.РЕЄСТРАЦІЙНИЙ ЗБІР

Реєстраційний збір з кожного учасника – 6100,00 грн.

Реєстраційний збір включає:

– харчування під час проведення UNG;

– оренду спортивних майданчиків, приміщень, обладнання;

– нагородну атрибутику;

– трансфер під час проведення UNG;

–  святковий банкет 11 вересня 2021р;

– всі інші організаційні витрати.

У суму реєстраційного збору не входить вартість проживання та дороги.

V.РОЗМІЩЕННЯ

Представник Організаційного комітету здійснює бронювання і направляє керівнику команди підтвердження бронювання із зазначенням вартості проживання.

Вартість проживання оплачується окремо і не входить у вартість реєстраційного збору.

Для розміщення учасників UNG Організаційний комітет рекомендує наступні варіанти готелів:

1. На території основної локації UNG – спортивно-розважального комплексу «Bartolomeo» BestRiverResort, адреса: вулиця Набережна Перемоги, 9Б, м.Дніпро, 49000, Україна.

Детальна інформація про категорії та вартість номерів розміщена на сайті «Bartolomeo» BestRiverResort http://bartolomeo.com.ua/ua/

Для учасників Ukrainian Notary Games обумовлена знижка на вартість проживання в розмірі 15% від зазначеної на офіційному сайті готелю.

2.Готель «Дніпропетровськ», адреса: Січеславська Набережна, 33, м. Дніпро, Україна (знаходиться на відстані 1,5 км від основний локації проведення спортивних змагань – спортивно-розважального комплексу «Bartolomeo» BestRiverResort).

Детальна інформація про категорії та вартість номерів готелю «Дніпропетровськ» розміщена на сайті http://dnipro-hotel.dp.ua

Для учасників Ukrainian Notary Games обумовлена знижка на вартість проживання у розмірі 10% від вказаної ціни на офіційному сайті готелю.

З усіх питань щодо правил та порядку проведення змагань, а також інших організаційних питань просимо звертатися до контактних осіб від міста Києва:

 Олена Верповська + 380675020502

Олександр Рогоза +380674305937

 Інформаційна підтримка – сторінка UkraineNotaryTeam у facebook:

www.facebook.com/UkrainianNotaryTeam/

 Слідкуйте за новинами!