Увага!!! ЗБОРИ!

Шановні нотаріуси міста Києва!

Правлінням Відділення НПУ у м. Києві прийняте рішення провести Загальні збори нотаріусів міста Києва 21.07.2021 (двадцять першого липня дві тисячі двадцять першого року) о 14 год. 00 хв. з наступним порядком денним:

1. Звіт Правління відділення Нотаріальної палати України в місті Києві про свою роботу за 2020 рік.

2. Вибори Голови відділення НПУ в м. Києві.

3. Вибори Заступника Голови відділення НПУ в м. Києві.

4. Вибори членів правління відділення НПУ в м. Києві.

5. Вибори члена Ради від відділення НПУ в м. Києві.

6. Вибори представника відділення НПУ в м. Києві до Ревізійної Комісії НПУ.

7. Вибори представника відділення НПУ в м. Києві до Комісії з питань професійної етики нотаріусів НПУ

8. Різне.

Враховуючи ситуацію, щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ь, у відповідності до п.3.2. Типового положення про Відділення Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (в редакції від 20.04.2018 р.) ПРОСИМО ВАС ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ОПИТУВАННІ щодо можливості участі (особистої присутності) у загальних зборах нотаріусів міста Києва 21.07.2021.
Опитування триватиме у період з 25.06 до 07.07.2021 включно.

Прохання до кандидатів, які мають намір прийняти участь у виборах Голови Відділення, заступника Голови відділення, членів правління, члена Ради, членів Ревізійної Комісії та Комісії з питань професійної етики нотаріусів НПУ, обов’язково до 07.07.2021 подати на електронну пошту відділення НПУ у м. Києві npu.kyiv2020@gmail.com наступну інформацію:

свою автобіографію, фото (обов’язково) і стислий план/напрямок/проект щодо майбутньої роботи. Інформація буде розміщена на сайті відділення та telegram каналі відділення.

Обов’язкова форма щодо можливості присутності на сборах :

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdQ3pKgZVioJTJ4hjYWbLvVgqDO1-Ci_KllNPD9icC-MRu-Hg/viewform?usp=sf_link