Дистанційне голосування 23.09.2021-04.10.2021р.

Шановні колеги – нотаріуси м. Києва!

Правлінням Відділення НПУ у м. Києві було організовано проведення Загальних зборів нотаріусів міста Києва, призначених на 21.07.2021 о 14 год. 00 хв. з порядком денним про звіт правління Відділення та вибори його нового складу, про вибори представників Київського міського нотаріального округу до Ради НПУ та комісій НПУ.

Однак, Загальні збори нотаріусів не відбулися з причини відсутності  кворуму, у чому в значній мірі позначилася ситуація з епідемією коронавірусу та карантинними заходами в столиці України.

Тому, правлінням Відділення НПУ в м. Києві з метою прийняття рішень по порядку денного Зборів нотаріусів, на підставі п.3.2. «Типового положення про Відділення Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі» (в редакції від 20.04.2018 р.) та п.1.3. «Положення про порядок проведення загальних зборів нотаріусів міста Києва та прийняття рішень з різних питань шляхом дистанційного електронного голосування» (затвердженого рішенням Правління відділення НПУ в м. Києві, протокол №48 від 20.07.2021р.) прийнято рішення про проведення Загальних зборів нотаріусів м. Києва шляхом дистанційного електронного голосування та встановило наступний час (період) проведення голосування: 12 днів, з 09.00 год. 23 вересня по 12.00 год. 04 жовтня 2021 р

 Правлінням затверджено такий порядок денний зазначених Загальних зборів:

  1. Звіт правління Відділення Нотаріальної палати України в місті Києві про свою роботу та фінансовий звіт за відповідний період 2019-2021 р.р.
  2. Вибори голови Відділення НПУ в м. Києві.
  3. Вибори заступника голови Відділення НПУ в м. Києві.
  4. Вибори членів правління Відділення НПУ в м. Києві.
  5. Вибори членів Ради від Відділення НПУ в м. Києві.
  6. Вибори представника Відділення НПУ в м. Києві до Ревізійної Комісії НПУ.
  7. Вибори представника Відділення НПУ в м. Києві до Комісії з питань професійної етики нотаріусів НПУ

Для проведення електронного голосування правлінням Відділення затверджено відповідний бюлетень, за яким вони зможуть проголосувати з використанням системи електронного голосування на сайті Відділення НПУ в м. Києві за адресою https://www.voting.vnpu.kiev.ua/

В бюлетені для голосування по відповідним питанням порядку денного Загальних зборів внесені питання порядку денного та прізвища кандидатів, які були запропоновані нотаріусами в процесі підготовки та проведення Загальних зборів нотаріусів та по яким не було самовідводів.

Необхідна для голосування інформація:

порядок денний Загальних зборів нотаріусів м. Києва,

бюлетень для голосування,

– звіти правління Відділення за звітний період, презентації, посилання на відео-контент тощо,

інформація про кандидатів на вибори до складу правління Відділення та представників у Раді НПУ (надані кандидатами фото, довідки, програми тощо),

Алгоритм дистанційного голосування для користувачів під час проведення Загальних зборів нотаріусів міста Києва та прийняття рішень з різних питань шляхом дистанційного електронного голосування, яким слід користуватися для участі у Загальних зборах та при здійсненні голосування.

Одночасно нагадуємо, що згідно з вимогами п.п.4 п.42 Статуту Нотаріальної палати України «члени НПУ зобов’язані…брати участь у загальних зборах Відділень НПУ», а тому правління Відділення НПУ в м. Києві просить всіх нотаріусів м. Києва своєчасно зареєструвати в згаданій вище електронній системі голосування, прийняти участь у Загальних зборах нотаріусів м. Києва та проголосувати по всім питанням його порядку денного!

Маємо надію на розуміння та Вашу участь в самоврядуванні нотаріальної спільноти.

Для того щоб прийняти участь в голосуванні Вам необхідно здійснити 2 кроки:

1) Реєстрація електронної адреси на ресурсі http://www.gmail.com/ (якщо у Вас вже є зареєстрована електронна адреса нову реєструвати немає необхідності)

2) За допомогою Вашої пошти @gmail.com авторизуватися на сайті дистанційного голосування www.voting.vnpu.kiev.ua Авторизація відбувається за допомогою сервісу gmail.com (тобто Вашої електронної адреси), заповнити ПІБ, номер Свідоцтва, email (електронна адреса gmail.com) та адреса реєстрації нотаріальної діяльності та дочекатись схвалення Вашого облікового запису електронним сервісом voting.vnpu.kiev.ua.

Для більш наглядного розуміння для Вас записані 2 відео як зареєструвати пошту gmail.com та як авторизуватись на сайті.