Про перенесення дати зборів

Шановні нотаріуси міста Києва!

Правлінням Відділення НПУ у м. Києві було прийняте рішення запланувати проведення Загальних зборів нотаріусів міста Києва на 01.12.2021 (першого грудня дві тисячі двадцять першого року) з наступним порядком денним:

  1. Вибори Голови відділення НПУ в м. Києві.
  2. Різне.

У період з 03.11. до 08.11.2021 включно тривало опитування щодо можливості участі (особистої присутності) у загальних зборах нотаріусів міста Києва 01.12.2021.

Опитування проводилося у відповідності до п.3.2. Типового положення про Відділення Нотаріальної палати України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі (в редакції від 20.04.2018 р.).

За результатами опитування, більшість висловилася за перенесення дати зборів, враховуючи ситуацію, щодо поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2ь та/або проведення зборів шляхом електронного дистанційного голосування.

Як зазначалося в попередніх оголошеннях, питання обрання Голови Правління було виключено з електронного бюлетеню дистанційного електронного голосування, яке тривало у період з 09.00 год. 23 вересня по 12.00 год. 04 жовтня 2021р., у зв’язку з позицією НПУ щодо визнання електронного голосування таким, що не забезпечує таємність голосування.

Враховуючи викладене, повідомляємо, що:

– проведення Загальних зборів нотаріусів міста Києва, шляхом очного зібрання, відкладається до покращення епідеміологічної ситуації.

– проведення Загальних зборів нотаріусів міста Києва, шляхом дистанційного електронного голосування, відкладається до отримання офіційних висновків Комісії НПУ з аналітично-методичного забезпечення та рішення Ради НПУ.

Слідкуйте за новинами!

Правління Відділення НПУ в м. Києві.

______________________