З НОВИМ РОКОМ!

Усі ми завжди з нетерпінням чекали новорічних свят🎄. Проте цього року наші плани зруйнувала російська агресія. Майже 10 місяців ми боремося за нашу незалежність і свободу, чекаючи тільки на одне: Перемоги над ворогом. Тому Новий рік – це насамперед шанс загадати бажання. І ми знаємо, яким воно буде у кожного з нас.
Перед святами ми традиційно підбиваємо підсумки минулого року. Незважаючи на постійні обстріли і повітряні тривоги, відсутність світла і спроби ворога нас зламати, ми працювали і продовжуємо працювати.
Наша нотаріальна спільнота зробила все можливе для того, щоб не тільки налагодити робочий процес, але й допомогти країні у ці надзвичайно важкі часи. Чимало з нас волонтерили та допомагали ЗСУ: влаштовували збори на необхідну амуніцію чи техніку, купували авто,  дрони, автомобілі швидкої допомоги, годували військових, підтримували моральний дух захисників та захисниць, чимало вступили у ряди захистників.
Упевнена, що наступний рік стане для нас особливим, адже ми будемо святкувати нашу Перемогу та потроху повертатися до звичного життя.
Цей рік справді унікальний за масштабами потрясінь: неможливо оцінити, скільки бід він приніс, якій кількості людей зламав життя. Війна – це завжди нещастя.
Жити у підручнику історії – це катастрофа.
Я хочу побажати всім нам миру, злагоди, терпіння та здоров’я. Ворогу нас не зламати! Працюємо далі. Бережіть себе! Бажаємо лише одного- 🥁Перемоги 🇺🇦💙💛
Усе буде Україна,
усе буде НПУ❤️!
З повагою, голова Віділення НПУ у м.Києві Козаєва Наталія

❄️🎄☃️🇺🇦