Нотаріуси Києва успішно виступили на XXII Нотаріальній Олімпіаді в Польщі

Представники київського нотаріату взяли участь у щорічній XXII Нотаріальній Олімпіаді, яка відбулася у місті Новий Тарг (Польща).

За підсумками змагань київські нотаріуси здобули призові місця: Олексій Малий виборов золоту медаль у шахах, а Руслана Ричок стала срібною призеркою з настільного тенісу.

На жаль, через неможливість участі окремих членів української чоловічої команди не вдалося представити себе в усіх дисциплінах. Зокрема, цього року українці не змогли поборотися за традиційно сильні позиції у перетягуванні канату, де раніше неодноразово здобували золоті нагороди.

Київ на Олімпіаді також представляли Олена Верповська та Вікторія Тарасенко.

Відзначилися й інші українські учасники: житомирський нотаріус Володимир Журбей здобув золоту медаль у настільному тенісі, а нотаріуска з Одеси Олена Баранова виборола срібло у шахах.

Інформаційну підтримку, фото- та відеозйомку заходу забезпечували Ольга Прокоф’єва (Чернігів) та Марія Момот (Дрогобич).

Нотаріальна Олімпіада стала не лише спортивним змаганням, а й чудовою нагодою для професійного спілкування та обміну досвідом з колегами з Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії та Туреччини. Такі міжнародні зустрічі щоразу залишають по собі теплі спогади, зміцнюють професійні зв’язки та сприяють розвитку міжнародної співпраці між нотаріальними спільнотами різних країн.