Вітаємо вас, шановні колеги!

Перед вами члени правління відділення НПУ м. Києва! Кожного дня ми на прямому зв’язку з вами для вирішення ваших поточних питань.
Нижче представлені всі канали зв’язку і способи отримання необхідної інформації, зберігаючі  які, ви зможете зв’язатися з нами для вирішення ваших насущних питань, а також бути в курсі всіх важливих для нотаріату подій і новин, дізнатися про життєдіяльність не тільки нашого відділення, але і НПУ в цілому.
На нашому каналі в telegram ви можете своєчасно отримувати посилання на нововведення законодавства, методичні рекомендації НПУ та багато іншої цікавої і корисної інформації.
У той момент, коли ви працюєте, ми також постійно працюємо над тим, щоб вам було легше, простіше, зрозуміліше, впевненіше і безпечніше це робити.
Просимо вас вчасно повідомляти відділення про статус вашої нотаріальної діяльності (призупинення, поновлення, припинення, здачу архіву і т.д.) в простій письмовій формі, відправкою відповідного листа на нижченаведені реквізити. Нам необхідно своєчасно отримувати інформацію про зміну вашого робочого місця і реквізитів для зв’язку з вами.
З метою Вдосконалення взаємодії між нотаріусами м. Києва, пошуку актуальної інформації щодо нотаріусів, покращення координації дій НПУ, відділенням НПУ в м. Києві створюється Реєстр нотаріусів м. Києва.
Інформація буде мати «відкриту частину» на сайті Відділення НПУ м. Києва, а саме: ваша офіційна робоча адреса, робочий телефон, за бажання фото нотаріуса (це необхідно  для ваших  потенціальних клієнтів) та закриту частину (особистих контактів – приватні номери телефонів) яка буде використовуватись винятково членами правління  та співробітниками відділення Нотаріальної палати України в м. Києві, та не буде поширена в будь-яких джерелах інформації.
Додати інформацію необхідно за адресою: http://database.vnpu.kiev.ua/registration.html
Окремо просимо надіслати актуальні фотографії.
Для нас велике значення мають труднощі, з якими ви стикаєтеся в процесі роботи, будь то складні нотаріальні дії, складні клієнти, документи, яким ви самі насилу можете дати оцінку, перевірки вашої діяльності, сертифікації приміщення і багато іншого. Ми готові надати вам допомогу у вирішенні ваших питань. Також для нас важливо знати, які теми вас цікавлять задля підвищення вашого професійного рівня для складання плану проведення безкоштовних семінарів НПУ. Можливо у вас є корисні побажання і ідеї, які допоможуть нам разом з вами, поліпшити взаємодію і роботу НПУ. Ми завжди відкриті для пропозицій і прийняти вас в якості активних членів НПУ для допомоги в організації нашої роботи. Якщо у вас є бажання і тяга до роботи в будь-якої комісії НПУ або нормотворчої діяльності, ми з нетерпінням чекаємо вас! Для нас дуже важливо мати зворотний зв’язок з кожним з вас!

Електронна пошта відділення: npu.kyiv2020@gmail.com
Адреси для листування: 02141, Київ, вул.О.Мішугі 7а, оф.1
Телефон голови відділення: +38 (050) 3300995
Сайт відділення: https://vnpu.kiev.ua/
Інформаційний канал телеграм: https: t.me/kyivnotary
Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/npu.kiev.ua/, або за назван:
Відділення Нотаріальної палати України в м. Києві
Закрита група в ФБ  за назвою: Нотаріуси Києва, або посилання: https://www.facebook.com/groups/1679964382262883/?ref=group_header
Посилання на звіт роботи правлення за 2019 рік: https://vnpu.kiev.ua/?p=3869
Посилання на останні збори нотаріусів Києва які відбулися 22.01.2020 року:
https://vnpu.kiev.ua/?p=3872

 З повагою до кожного з вас, з найкращими побажаннями легкої повсякденної роботи!